Čas na serveru 13:29:30

Patrik Saudek
Hamiro VI.

Id: 420201

Hamiro VI.

  •  / Hamiro VI. / Patrik Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr 42 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno (námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek)

zobrazeno: 901x

Vyvolávací cena:

17 500