Čas na serveru 13:39:56

Patrik Saudek
Hřích

Id: 433402

Hřích

  •  / Hřích / Patrik Saudek
  •  / Hřích / Patrik Saudek
  •  / Hřích / Patrik Saudek
  •  / Hřích / Patrik Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/běloba/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, vpravo dole hůře čitelné značení, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 2319x

Vyvolávací cena:

29 000

Příhozy: 52