Čas na serveru 18:43:33

Patrik Saudek
Hrom do Police!

Id: 477207

Hrom do Police!

  •  / Hrom do Police! / Patrik Saudek

akryl/tuš/plátno fixované na sololitu, rozměr 85 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno na levé straně, rámováno, (námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek), na zadní straně Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem

zobrazeno: 953x

Vyvolávací cena:
9 500

28 000