Čas na serveru 19:37:34

Patrik Saudek
Hvězdy a pruhy

Id: 494903

Hvězdy a pruhy

  •  / Hvězdy a pruhy / Patrik Saudek

kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno v ploše, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 732x

Vyvolávací cena:

17 500