Čas na serveru 12:51:24

Patrik Saudek
Kometa I

Id: 446104

Kometa I

  •  / Kometa I / Patrik Saudek
  •  / Kometa I / Patrik Saudek
  •  / Kometa I / Patrik Saudek

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1365x

Vyvolávací cena:

9 500