Čas na serveru 02:28:51

Patrik Saudek
Kometa II

Id: 429602

Kometa II

  •  / Kometa II / Patrik Saudek
  •  / Kometa II / Patrik Saudek
  •  / Kometa II / Patrik Saudek

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1470x

Vyvolávací cena:

19 500