Čas na serveru 18:59:42

Patrik Saudek
Moulin Rouge

Id: 486105

Moulin Rouge

  •  / Moulin Rouge / Patrik Saudek

kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti obrazu vystavený autorem

zobrazeno: 949x

Vyvolávací cena:

20 200