Čas na serveru 20:05:01

Patrik Saudek
Muriel

Id: 483411

Muriel

  •  / Muriel / Patrik Saudek
  •  / Muriel / Patrik Saudek
  •  / Muriel / Patrik Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 604x

Vyvolávací cena:

7 000