Čas na serveru 13:23:21

Patrik Saudek
Muriel a andělé

Id: 412208

Muriel a andělé

  •  / Muriel a andělé / Patrik Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 16141x

Vyvolávací cena:

19 000