Čas na serveru 13:42:22

Patrik Saudek
Oči (Quo Vadismus)

Id: 425801

Oči (Quo Vadismus)

  •  / Oči (Quo Vadismus) / Patrik Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem

zobrazeno: 905x

Vyvolávací cena:

24 000