Čas na serveru 13:06:50

Patrik Saudek
Oh, nein!

Id: 465103

Oh, nein!

  •  / Oh, nein! / Patrik Saudek
  •  / Oh, nein! / Patrik Saudek
  •  / Oh, nein! / Patrik Saudek

kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, námět Kája Saudek, kreslí Patrik Saudek, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 325x

Vyvolávací cena:

16 055