Čas na serveru 18:37:11

Patrik Saudek
Pařížanka

Id: 442501

Pařížanka

  •  / Pařížanka / Patrik Saudek
  •  / Pařížanka / Patrik Saudek
  •  / Pařížanka / Patrik Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie certifikátu o pravosti obrazu vystaveného autorem

zobrazeno: 648x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 56