Čas na serveru 19:40:26

Patrik Saudek
Pobožný střelec

Id: 486103

Pobožný střelec

  •  / Pobožný střelec / Patrik Saudek

akvarel/tuš/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno v ploše, zaskleno, rámováno, námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek, přiložen certifikát pravosti obrazu vystavený autorem

zobrazeno: 554x

Vyvolávací cena:

11 000