Čas na serveru 20:03:52

Patrik Saudek
Pokoj s piánem a vyhlídkou

Id: 477205

Pokoj s piánem a vyhlídkou

  •  / Pokoj s piánem a vyhlídkou / Patrik Saudek

kombinovaná technika, tuš/běloba/akryl/papír, rozměr 58 x 41 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, popsáno na zadní straně, přiložen Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem

zobrazeno: 1612x

Vyvolávací cena:

17 500