Čas na serveru 12:58:00

Patrik Saudek
Pokušení

Id: 433401

Pokušení

  •  / Pokušení / Patrik Saudek
  •  / Pokušení / Patrik Saudek
  •  / Pokušení / Patrik Saudek
  •  / Pokušení / Patrik Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 2765x

Vyvolávací cena:

29 700

Příhozy: 56