Čas na serveru 13:03:02

Patrik Saudek
Super-Hana

Id: 446105

Super-Hana

  •  / Super-Hana / Patrik Saudek

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno a datováno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1001x

Vyvolávací cena:

14 000