Čas na serveru 02:13:14

Patrik Saudek
Superhana

Id: 429601

Superhana

  •  / Superhana / Patrik Saudek
  •  / Superhana / Patrik Saudek
  •  / Superhana / Patrik Saudek

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno v levém horním rohu, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1107x

Vyvolávací cena:

20 500

Příhozy: 49