Čas na serveru 19:36:06

Patrik Saudek
Tarzan

Id: 486104

Tarzan

  •  / Tarzan / Patrik Saudek
  •  / Tarzan / Patrik Saudek
  •  / Tarzan / Patrik Saudek

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno, námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek, přiložen certifikát pravosti obrazu

zobrazeno: 663x

Vyvolávací cena:

11 500