Čas na serveru 19:07:08

Patrik Saudek
Trabant

Id: 442502

Trabant

  •  / Trabant / Patrik Saudek
  •  / Trabant / Patrik Saudek
  •  / Trabant / Patrik Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie certifikátu o pravosti obrazu vystaveného autorem

zobrazeno: 1424x

Vyvolávací cena:

10 600