Čas na serveru 11:44:18

Patrik Saudek
U dvou magotů

Id: 465104

U dvou magotů

  •  / U dvou magotů / Patrik Saudek

kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 2065x

Vyvolávací cena:

10 000