Čas na serveru 14:06:48

Patrik Saudek
Zrcátko

Id: 454602

Zrcátko

  •  / Zrcátko / Patrik Saudek
  •  / Zrcátko / Patrik Saudek
  •  / Zrcátko / Patrik Saudek
  •  / Zrcátko / Patrik Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát pravosti vydaný autorem

zobrazeno: 1513x

Vyvolávací cena:

42 000