Čas na serveru 07:30:00

Paul Astier
Na konci lesa

Id: 262203

Na konci lesa

  •  / Na konci lesa / Paul Astier

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, malba lokálně poškozena, Barbizonská škola, drobné oděrky na rámu, po

zobrazeno: 1732x

Vyvolávací cena:

15 500