Čas na serveru 06:10:56

Paul Leduc
Loď na břehu

Id: 164604

Loď na břehu

  •  / Loď na břehu / Paul Leduc
  •  / Loď na břehu / Paul Leduc

olej/plátno, rozměr 47 x 64 cm, signováno vpravo dole, obraz krakelovaný, volné plátno, nově rámováno

zobrazeno: 2591x

Vyvolávací cena:

10 500