Čas na serveru 14:34:52

Paul Thiem
Alpské údolí

Id: 96501

Alpské údolí

  •  / Alpské údolí / Paul Thiem
  •  / Alpské údolí / Paul Thiem
  •  / Alpské údolí / Paul Thiem
  •  / Alpské údolí / Paul Thiem

olej/plátno, rozměr 87 x 116 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1716x

Vyvolávací cena:

6 505