Čas na serveru 00:28:43

Pavel Fleischmann
Kytice ve váze

Id: 1834

Kytice ve váze

  •  / Kytice ve váze / Pavel Fleischmann

olej/plátno, rozměr 73,5 x 60,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3774x

Vyvolávací cena:
2 800

14 500