Čas na serveru 23:32:50

Karel Fleischmann
České Budějovice

Id: 65201

České Budějovice

  •  / České Budějovice / Karel Fleischmann

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1938, oděrky na malbě i rámu

zobrazeno: 1468x

Vyvolávací cena:

8 000