Čas na serveru 10:19:39

Pavel Hromnytzky
Ďábelský motiv

Id: 2207

Ďábelský motiv

  •  / Ďábelský motiv / Pavel Hromnytzky

kombinovaná technika/karton, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1425x

Vyvolávací cena:

13 500