Čas na serveru 06:30:15

Pavel Hromnytzky
Pohled na město

Id: 217009

Pohled na město

  •  / Pohled na město / Pavel Hromnytzky

olej/karton, rozměr 28,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1520x

Vyvolávací cena:
1 600

4 100