Čas na serveru 06:48:23

Pavel Jasanský
Hlava 2

Id: 1101

Hlava 2

  •  / Hlava 2 / Pavel Jasanský
  •  / Hlava 2 / Pavel Jasanský
  •  / Hlava 2 / Pavel Jasanský

kombinovaná technika/papír, rozměr 60,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1982, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1803x

Vyvolávací cena:
500

500

11.6.2014, 20:00:00

14.4.2014 13:16 500 Kč