Čas na serveru 23:21:16

Pavel Kašpárek
Papriky II

Id: 2026

Papriky II

  •  / Papriky II / Pavel  Kašpárek

olej/sololit, rozměr 55 x 80 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, nerámováno, obraz lehce zkroucen, původní stav

zobrazeno: 1914x

Vyvolávací cena:

3 600