Čas na serveru 04:00:08

Pavel Laška
Rozkvetlá krajina

Id: 1045

Rozkvetlá krajina

  •  / Rozkvetlá krajina / Pavel Laška

pastel/papír, rozměr 30 x 42 cm, signováno vpravo dole tužkou Laška, z pozůstalosti významných teoretiků umění, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2050x

Vyvolávací cena:

1 600