Čas na serveru 03:35:54

Pavel Laška
Stíny

Id: 1125

Stíny

  •  / Stíny / Pavel Laška
  •  / Stíny / Pavel Laška
  •  / Stíny / Pavel Laška
  •  / Stíny / Pavel Laška

olej/plátno/sololit, rozměr malby 32,5 x 17 cm, signováno vlevo dole Laška, datováno 73, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2064x

Vyvolávací cena:
900

2 100