Čas na serveru 07:18:45

Pavel Pardy
Šachovnice

Id: 482003

Šachovnice

  •  / Šachovnice / Pavel Pardy
  •  / Šachovnice / Pavel Pardy
  •  / Šachovnice / Pavel Pardy

olej/sololit, rozměr 24 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1530x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 56