Čas na serveru 03:38:48

Pavel Pardy
Touha létat

Id: 304205

Touha létat

  •  / Touha létat / Pavel Pardy
  •  / Touha létat / Pavel Pardy
  •  / Touha létat / Pavel Pardy
  •  / Touha létat / Pavel Pardy

olej/sololit, rozměr viditelný 35 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2930x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 60