Čas na serveru 22:29:53

Pavel Pardy
Utržený sen

Id: 304206

Utržený sen

  •  / Utržený sen / Pavel Pardy
  •  / Utržený sen / Pavel Pardy
  •  / Utržený sen / Pavel Pardy
  •  / Utržený sen / Pavel Pardy

olej/sololit, rozměr viditelný 70 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4979x

Vyvolávací cena:

76 000

Příhozy: 66