Čas na serveru 12:17:31

Pavel Pardy
Volný pád

Id: 480901

Volný pád

  •  / Volný pád / Pavel Pardy
  •  / Volný pád / Pavel Pardy
  •  / Volný pád / Pavel Pardy
  •  / Volný pád / Pavel Pardy

olej/sololit, rozměr 85 x 85 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1340x

Vyvolávací cena:

18 000