Čas na serveru 14:04:01

Pavel Roučka
Koláž

Id: 2015

Koláž

  •  / Koláž / Pavel  Roučka
  •  / Koláž / Pavel  Roučka
  •  / Koláž / Pavel  Roučka

koláž/papír, velikost listu 42 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2004, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2023x

Vyvolávací cena: