Čas na serveru 11:19:38

Pavel Roučka
Postava

Id: 123204

Postava

  •  / Postava / Pavel  Roučka
  •  / Postava / Pavel  Roučka
  •  / Postava / Pavel  Roučka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 40 cm, signováno, datováno a číslováno uprostřed dole, autorský tisk, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3080x

Vyvolávací cena:

6 001