Čas na serveru 19:38:19

Pavel Šimon
Kameny na louce

Id: 205615

Kameny na louce

  •  / Kameny na louce / Pavel Šimon

olej/karton, rozměr 22 x 26 cm, značeno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, drobné poškození malby

zobrazeno: 941x

Vyvolávací cena:
500

500

8.10.2019, 21:38:00

3.10.2019 14:25 500 Kč