Čas na serveru 23:18:04

Pavel Sukdolák
Červená lastura

Id: 193909

Červená lastura

  •  / Červená lastura / Pavel Sukdolák

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 49 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, vytištěno autorem, paspartováno, zaskleno, původní lehce poškozené rámování

zobrazeno: 988x

Vyvolávací cena:

7 000