Čas na serveru 13:33:11

Pavel Sukdolák
Krajina

Id: 183010

Krajina

  •  / Krajina / Pavel Sukdolák
  •  / Krajina / Pavel Sukdolák
  •  / Krajina / Pavel Sukdolák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 51,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2213x

Vyvolávací cena:

3 600