Čas na serveru 00:23:23

Pavel Sukdolák
Okno dokořán

Id: 193912

Okno dokořán

  •  / Okno dokořán / Pavel Sukdolák

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 49 cm, signováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený původní rám

zobrazeno: 1347x

Vyvolávací cena: