Čas na serveru 23:49:15

Pavel Vavrys
Klečící

Id: 47005

Klečící

  •  / Klečící / Pavel Vavrys
  •  / Klečící / Pavel Vavrys
  •  / Klečící / Pavel Vavrys

olej/plátno, rozměr 115 x 120, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno, lokálně poškozeno, původní stav

zobrazeno: 1364x

Vyvolávací cena: