Čas na serveru 19:56:07

Pavel Vavrys
Klečící

Id: 47005

Klečící

  •  / Klečící / Pavel Vavrys
  •  / Klečící / Pavel Vavrys
  •  / Klečící / Pavel Vavrys

olej/plátno, rozměr 115 x 120, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno, lokálně poškozeno, původní stav

zobrazeno: 2577x

Vyvolávací cena: