Čas na serveru 21:54:50

Pavel Vavrys
Autoportrét

Id: 399703

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Pavel Vavrys

olej/papír, rozměr 60 x 45 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 496x

Vyvolávací cena:

16.1.2023, 20:23:00

16.1.2023 20:19 3 000 Kč