Čas na serveru 10:33:15

Pavel Vavrys
Bleší trh v Bruselu

Id: 285703

Bleší trh v Bruselu

  •  / Bleší trh v Bruselu / Pavel Vavrys

olej/sololit, rozměr 51 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 2222x

Vyvolávací cena:

15 500