Čas na serveru 14:35:18

Pavel Vavrys
Bleší trh v Bruselu

Id: 285703

Bleší trh v Bruselu

  •  / Bleší trh v Bruselu / Pavel Vavrys

olej/sololit, rozměr 51 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 1464x

Vyvolávací cena:

3 400

2021,01-1,18,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu