Čas na serveru 23:30:35

Pavel Vavrys
Dvůr

Id: 63605

Dvůr

  •  / Dvůr / Pavel Vavrys
  •  / Dvůr / Pavel Vavrys
  •  / Dvůr / Pavel Vavrys
  •  / Dvůr / Pavel Vavrys

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 1974x

Vyvolávací cena:

13 600