Čas na serveru 13:16:32

Pavel Vavrys
Loutky

Id: 63604

Loutky

  •  / Loutky / Pavel Vavrys
  •  / Loutky / Pavel Vavrys
  •  / Loutky / Pavel Vavrys
  •  / Loutky / Pavel Vavrys
  •  / Loutky / Pavel Vavrys

olej/plátno, rozměr 45,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2071x

Vyvolávací cena:

9 200