Čas na serveru 22:24:51

Pavel Vavrys
Rozjímání

Id: 72703

Rozjímání

  •  / Rozjímání / Pavel Vavrys
  •  / Rozjímání / Pavel Vavrys
  •  / Rozjímání / Pavel Vavrys

malba/sololit, rozměr 43 x 33 cm, nesignováno, majitel získal přímo od autora, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1327x

Vyvolávací cena:

4 300