Čas na serveru 13:22:21

Pavel Vavrys
Stromořadí u řeky

Id: 146804

Stromořadí u řeky

  •  / Stromořadí u řeky / Pavel Vavrys

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1932x

Vyvolávací cena:

2 300