Čas na serveru 09:06:54

Pavla Fořtová-Šámalová
Korčula

Id: 49201

Korčula

  •  / Korčula / Pavla Fořtová-Šámalová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, popis Korčula 1939, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2477x

Vyvolávací cena:
2 100

14 500